Дадоха Монтана – Септември на Ивайло Стоянов, Стефан Гурков свири Струмска слава - Добруджа

dsport.bg

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи съдийските назначения за мачовете от 33-ия кръг на Втора лига. Вниманието привличат срещите Монтана – Септември и Струмска слава – Добруджа, които противопоставят отбори, намиращи се в челото на класирането, които имат шанс да стигнат до промоция или бараж за елита.

Двубоят на „Огоста“ бе поверен на Ивайло Стоянов, докато мачът в Радомир ще се ръководи от съдийска бригада, начело на която ще бъде Стефан Гурков.

Ето всички назначения:

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Спортист Своге – Черноморец Бургас

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев

4-ТИ:    Михаел Петков Павлов               

СН:    Георги Владимиров Игнатов    

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

ЦСКА 1948 II – Бдин Видин

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Иван Радославов Иванов

4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов               

СН:    Стефан Спасов Иванов    

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Спартак Плевен - Беласица

ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов

4-ТИ:    Георги Петров Стоянов               

СН:    Владимир Йорданов Владимиров    

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Лудогорец II - Спартак Варна

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров

4-ТИ:    Тодор Недялков Киров               

СН:    Камен Михайлов Алексиев    

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Литекс - Марица Пловдив

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Радостин Николов Бодуров

4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов               

СН:    Ивайло Серьожев Лазаров    

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Черноморец Балчик - Дунав Русе

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски

4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов               

СН:    Борис Димитров Борисов    

20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.

Янтра Габрово - Марек

ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов

4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев               

СН:    Стоян Христов Денев    

20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.

Струмска слава - Добруджа

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов

4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров               

СН:    Антон Янков Терзиев    

20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.

Монтана - Септември София

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Венелин Павлов Иванов

4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов               

СН:    Цветан Георгиев Георгиев    

Железов свири Локо Пд – Левски, Иво Андреев е на ЦСКА, докато Вълков ще ръководи Морето и Лудогорец

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още

✖️
ПРЕМЕСТИ ТУК, ЗА ДА ЗАТВОРИШ