Дарби Каунти и Рууни взеха скалпа на отбор от Висшата лига

Елитният Кристъл Палас загуби с 0:1 от втородивизионния Дарби Каунти и отпадна в третия кръг на турнира за купата на английската футболна асоциация. Единственото попадение в срещата на "Селхърст Парк" реализира Крис Мартин в 32-ата минута.

Уейн Рууни записа пълни 90 минути във втори пореден мач за „овните“ и то само в рамките на няколко дни. Бившият футболист на Манчестър Юнайтед отново бе в ролята на мотора за Дарби при успеха в Лондон.

Единственото попадение в срещата бе реализирано в 32-ата минута, когато Богъл комбинира с Крис Мартин, а той прати топката във вратата на Уейн Хенеси.

Кристъл Палас остана с човек по-малко в 63-ата минута, след като Миливойевич бе изгонен с директен червен картон.

До края на мача Кристъл Палас се опита да натисне своя съперник, но не успя да стигне до нищо по-сериозно.