Димитър Димитров остана осми във финала на земя във Варна, Николова девета на греда

Българските гимнастици Димитър Димитров и Елизабет Николова завършиха съответно на осмо и девето място във финалите на земя и греда на Световната купа по спортна гимнастика във Варна.

Димитров остана на осмо място във финала на земя с оценка от 13,350. Победител на земя стана Аурел Бенович от Хърватия..

Елизабет Николова завърши на 9-о място на греда. Българската състезателка получи 10,950. Тя влезе във финала с уайлд кард. Победителка е украинката Анастасия Бачинска.

В неделя Димитров ще участва във финала на прескок, а Йордан Александров ще покаже съчетанията си на висилка и успоредка.