Перфектният мач, който Григор Димитров изигра срещу Борна Чорич на „Ролан Гарос“ на практика реши битката на прогнозите между dsport и феновете в рубриката efbet БЛИЦ. Николай Ганчев взе поредна победа, с която екипът на dsport поведе с 15:14 успеха. Именно мачът на Гришо се оказа разликата между двамата.
Николай Ганчев предположи, че Чорич няма да вземе сет, докато Костадин Костов прогнозира точен резултат 3:1, което се оказа грешно.
Интересното тази седмица е, че други три мача бяха познати и от двамата участници. Рома – Фейенорд, Динамо Дрезден – Кайзерслаутерн и Монца – Пица не се оказаха проблемни за прогонзиране. Единствено финалът за Купата на Дания между Одензе и Мидтиланд затрудни както Ники, така и Костадин.
Dsport срещу феновете: Финалът в Лигата на конференциите и Григор Димитров
Как се представихте вие?
Един от редовните ни участници Борис Бухчев единствен успя да познае 4 от петте мача. Миналата седмица той отново бе в жребия, но тогава загуби. Сега обаче е сам и получава нов шанс да участва в рубриката в някоя от следващите седмици.
Включете се с прогнози, заедно с нашите участници! Всеки вторник коментирайте под постовете във Facebook и YouTube, а това може да ви донесе и награда от efbet.
Всички епизоди от рубриката гледайте ТУК!
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS