Юношеските отбори на Реал Мадрид и Атлетико Мадрид се изправиха един срещу друг в четвъртфиналите на Купата на шампионите. В първия мач Реал спечели с 2:0, но в реванша Атлетико бързо компенсира и поведе с 2:0 само за 40 минути игра.

Юношите на Барселона пропиляха куп шансове и отпаднаха от Купата на шампионите

Още на полувремето се стигна до конфликт, някои играчи се наложи да бъдат разделени по пътя за съблекалните.

В продълженията Реал стигна до 2:2, а в полуфинала на надпреварата ще се срещне с Лас Палмас.

Реферът показа общо 9 жълти картона, а треньорът на Атлетико Фернандо Торес бе изгонен. Той имаше остър конфликт с бившия си съотборник в Ливърпул Алваро Арбелоа, който сега работи като треньор на младежите на Реал.

Арбелоа разпалено обясняваше нещо на Торес, а бившият нападател го изблъска в гърдите.

Хвърлени предмети, нахлул фен и безредици прекратиха мач на Аякс (ВИДЕО)