ФК Лос Анджелис приключи участието си в Купата на Лигата, след като претърпя кошмарен късен обрат от Монтерей и загуби с 2:3. Българският национал Филип Кръстев влезе в игра в 62-ата минута на Стипе Буик.

Денис Буанга изведе ФКЛА напред резултата от дузпа още във втората минута на двубоя, а до края на първото полувреме Матеуш Богуш удвои аванса за домакините от Лос Анджелис.

Бившият играч на Бетис Серхио Каналес върна един гол за Монтерей в 68-ата минута, когато бе точен от бялата точка. Мексиканците достигнаха до равенството в 80-ата минута, когато Сержи Паленсия порази собствената си врата. Победното попадение за Монтерей бе дело на Рогелио Фунес Мори в 88-ата минута, с което изхвърли ФКЛА от надпреварата.

Потенциалните опоненти на Монтерей в полуфиналите на Купата на лигите са  Интер Маями, Нашвил и Филаделфия Юниън.

Бивш вратар на Лудогорец си тръгна с пълна кошница след визита на Меси и компания в Маями (ВИДЕО)