Френският рефер Клеман Тюрпен получи наряда за второто дерби между Интер и Милан в полуфиналите на Шампионска лига. Срещата на „Джузепе Меаца“ е на 16 май (вторник) от 22:00. „Нерадзурите“ имат аванс от два гола, след като победиха с 2:0 Милан в първия двубой.

Асистенти на Тюрпен ще бъдат Никола Дано и Бенжамен Паже, а четвърти рефер ще бъде Беноа Мило. Френският главен арбитър ще свири „Дерби дела Мадонина“ навръх своя 41-ви рожден ден.

Тюрпен е свирил четири мача на Интер в Шампионска лига, в които „нерадзурите“ са претърпели три поражения и една победа срещу Тотнъм с 2:1 през 2018 година. Френският рефер е имал наряд за три двубоя на Милан, в които „росонерите“ постигат две равенства и едно поражение.

100-годишен фен: Бих се отказал от пенсията си, за да видя за последен път как Интер бие Милан

Интер повтори постижение от преди 28 години

Един Джеко написа нова страница от историята на Шампионска лига

Интер с безценен аванс след 3-минутен блицкриг в първото издание на ‘’Дерби дела Мадонина’’ (ВИДЕО)

Индзаги: Още един тласък до сбъдването на мечтата на Интер