Гаетан Лаборде отбеляза първия гол във френската Лига 1 този сезон. Нападателят на Ница се разписа след 19 минути игра срещу Лил, но мачът завърши 1:1. Гостите изравниха дълбоко в добавеното време, когато се разписа Диаките.

Гостите създадоха повече голови положения и логично не загубиха визитата си на Ница.

В 11-ата минута Жереми Бога шутира, но стражът на гостите успя да избие в ъглов удар.

След още 8 минути игра обаче голът бе факт. Гаетан Лаборде пое подаване в наказателното поле и прехвърли технично Лукаш Шовали за 1:0.

Само минута по-късно Тюрам вкара и второ попадение, което обаче не бе зачетено заради засада.

В 28-ата минута Бога падна в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа за домакините.

Малко преди почивката гостите можеха да стигнат до изравнително попадение. Джонатан Дейвид стигна до топката в наказателното поле, стреля, но Булка спаси.

В 45-ата минута Терем Мофи също падна в наказателното поле, но отново претенции не бяха отразени от съдията.

В 66-ата минута Харлдсон подаде към Дейвид, но Марчин Булка отново се справи.

Така се стигна до 94-ата минута. Анхел Гомеш центрира от пряк свободен удар, където Бафоде Диаките отклони топката, а Булка не успя да реагира и резултатът стана 1:1.