Манчестър Юнайтед постигна първи успех във Висшата лига от 14-и септември, след като "червените дяволи" направиха обрат, за да победят Брентфорд с 2:1 на "Олд Трафорд". Алехандро Гарначо и Расмус Хьойлунд поне за момента спасиха работата на Ерик Тен Хаг.

Срещата започна по-добре за домакините, като Лисандро Мартинес и Алехандро Гарначо принудиха Марк Флекен да се намесва.

В 31-ата минута "пчеличките" стигнаха до първата си добра ситуация. Удар на Кристиан Ньоргор бе спасен от Андре Онана.

Последваха нови силни минути за Юнайтед, като този път Кристиан Ериксен и Гарначо пропусна добри шансове.

В 5-ата минута на добавеното време на първата част Брентфорд откри резултата. Той засече центриране от корнер и прати топката в десния ъгъл.

В 47-ата минута "червените дяволи" изравниха. Маркъс Рашфорд центрира в наказателното поле и намери на задната греда Гарначо, който вкара с удар с десния крак.

15 минути след това Манчестър Юнайтед стигна до обрат. Гостите сбъркаха при изнасянето на топката. Бруно Фернандеш получи на границата на наказателното поле и с технично отиграване намери Расмус Хьойлунд, който копна топката над Флекен.

До края на двубоя отборът на Тен Хаг запази без проблем аванса си.