Двубоите между ЦСКА 1948 и черногорския Будучност Подгорица от втория кръг от Лигата на конференциите бяха поверени на грузински и словашки рефери.
Иракли Квирикашвили ще ръководи първия двубой между двата тима, който ще се играе в четвъртък, 25 юли, на Националния стадион "Васил Левски" от 20:30 часа. Негови помощници ще бъдат Гиорги Еликашвили и Давит Чигогидзе, а четвърти съдия - Иракли Херхадзе, като всички са от Грузия.
Квирикашвили ръководи успеха на младежкия национален отбор на България над Израел с 1:0 миналата есен на стадион "Александър Шаламанов", дошъл след попадение на Никола Илиев.
Реваншът е на 1 август на Градския стадион в Подгорица от 22:00 часа. Тази срещу е поверена на словашкия арбитър Михал Оченаш. Негови асистенти са Адам Йекел и Тобиаш Пачак, а четвърти рефер е Мартин Дохал, като всички са от Словакия.
33-годишният словак не е ръководил мач на български тим в Европа.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS