Хакими донесе победата за ПСЖ с първия си гол за парижани (ВИДЕО)

Пари Сен Жермен победи с 1:0 Орлеан в приятелска среща. Единственото попадение в мача бе дело на един от новите в парижкия тим Ашраф Хакими. Той бе точен в 62-рата минута и това бе първия му гол с екипа на френския вицешампион.

Непретенциозният Орлеан успя да се опълчи на класния си съперник, който обаче бе без големите си звезди. Старши треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино все още не може да разчита на голяма част от основните си играчи, които получиха почивка заради ангажиментите си към националните тимове.

Ашраф Хакими влезе в игра в началото на втората част. Мароканецът се появи на мястото на 18-годишния Нейтън Битумазала и остави своята следа върху крайния изход.

ПСЖ обяви официално трансфера на защитника в началото на месеца. Той взе участие в първата контрола на тима срещу Льо Ман, а после даде положителна проба за коронавирус и трябваше да прекара известно време под карантина.

След три дни парижани се изправят срещу Севиля в поредната си предсезонна проверка.