Треньорът на Байерн Ханзи Флик бе на седмото небе от щастие след обрата от 0:2 до 4:2 на "баварците" над Борусия Дортмунд в "Дер Класикер". Специалистът похвали играчите си и ги засипа с комплименти.

"Гледам положителните страни и как отборът се върна в играта. След 0:2 се разтърсихме и станахме по-активни в единоборствата. Отборът подобряваше качеството и самочувствието всяка минута", заяви Флик.

"След първото попадение се върнаха спокойствието и доминацията. Оказахме натиск върху противника в неговата половина на терена, което даде резултат. Струва си да се отбележи характерът, манталитетът и волята на отбора за победа. В резултат спечелихме заслужена победа. Това беше сензационен обрат. Огромен комплимент за отбора", заяви Флик.

Байерн с исторически обрат в Дер Класикер, Холанд не стигна на Борусия Д (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS