Кристъл Палас отмени планираната пресконференция преди двубоя срещу Евертън след като поставеният под напрежение мениджър Рой Ходжсън се е почувствал зле на последната тренировка на тима.

76-годишният бивш национален селекционер на Англия трябваше да говори пред медиите днес, но журналистите, очакващи пресконференцията, бяха информирани, че брифинг няма да има.

Медиите в Англия вече обявиха, че Кристъл Палас се готви за раздяла с Ходжсън, а бившият треньор на Айнтрахт Франкфурт Оливер Гласнер е фаворит за негов наследник.

От клуба съобщиха, че Ходжсън е в болница и е в стабилно състояние.

Ходжсън, който в кариерата си е водил отбори като Ливърпул, Интер и Фулъм, както и националните тимове на Англия, Финландия и Швейцария, кара втория си престой като мениджър на Кристъл Палас. Общо той има 200 мача край тъчлинията за тима, като в тях са постигнати 66 победи, 46 равенства и 88 загуби.

В момента Кристъл Палас се на 15-о място във Висшата лига, като е само на пет точки над Евертън, който е първият отбор под чертатата на изпадащите.

Кристъл Палас бие шута на Ходжсън, спечелил Лига Европа с Айнтрахт го заменя

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS