Отборът на Атлетико Мадрид се завърна към тренировъчния процес в сряда след два дни почивка, но заниманието на базата „Серо“ премина без една от големите звезди на тима – Хулиан Алварес.
Според официалното съобщение от клуба, аржентинският нападател е получил „неразположение“ и не е взел участие в сесията.
Проблеми за треньорския щаб
Липсата на Алварес не беше единственият проблем за треньорския екип. Други двама основни футболисти, Кристиан Ромеро и Адемола Лукман, също не тренираха наравно със своите съотборници. Двамата проведоха индивидуални занимания, като останаха извън основната група.
Тренировъчната сесия започна с упражнения във фитнеса, след което отборът се премести на тревното игрище, за да продължи с тактическата и физическата си подготовка.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS


