Трима от футболистите на Левски – вратарят Матей Маркович и халфовете Клеман Икена и Карлос Охене, решиха да уплътнят четвъртък вечер с футбол с марка Лига на конференциите.

Те пристигнаха в Сектор „В“ на стадион „Георги Аспарухов“ в края на първото полувреме на двубоя от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите между Макаби Петах Тиква и ЧФР Клуж.

В началото на втората част към триото на „сините“ се присъедини и бранителят Келиан ван дер Каап.

Тимът от Израел използва „Герена“ за домакинските си мачове в евротурнирите заради военните действия в своята родина, като вече изигра едно домакинство на стадиона на Левски – срещу Брага във втория квалификационен кръг на Лига Европа, когато загуби с 0:5.