Изгониха Божинов още преди да дебютира за Пескара

Валери Божинов бе изгонен още преди да успее да дебютира за новия си тим Пескара. Това стана по време на гостуването на Кротоне от 25-ия кръг на Серия В.

Божинов започна в Пескара с извинение към Катания

Божинов, който бе на резервната скамейка на своя тим, бе изгонен още в 26-ата минута от съдията Иван Робиота за оспорване на негово решение и отправени реплики към него и колегите му. Избликът на родния нападател срещу арбитъра дойде при резултат 1:0 за домакините от Кротоне. Така той няма да запомни с добро завръщането си в Италия и ще трябва да изчака още преди да успее да дебютира за тима на Никола Легроталие.

Преди мача с Кротоне Пескара се намира на 12-о място в Серия В, но на само 3 точки от плейофните позиции.

Уважаеми dsport читатели, благодарим ви, че сте с нас!

Ние създаваме и налагаме със сърце и професионализъм медията, за която сме мечтали - в името на свободна, открита и честна спортна журналистика. Вие можете да бъдете активна част от това. Станете наш патрон, изберете пакет юноша, титуляр или капитан и нека заедно продължаваме да правим dsport уникален, независим и безкомпромисен. Елате в dsport отбора, можем заедно! Станете благодетел тук