Отборът на Барселона до 19 години с Мартин Георгиев в състава си допусна грешна стъпка при домакинството си на Сарагоса и завърши наравно 2:2. Българинът игра само едно полувреме, тъй като бе изгонен в 45-ата минута за втори жълт картон.

Каталунците излязоха напред в резултата в 21-ата минута, когато капитанът Алейш Гаридо се възползва от хубав пас на Луци се разписа за 1:0.

В 42-ата минута Барса взе аванс от два гола. Луци стреля, ударът му бе отбит, а при добавката Анхел Аларкон вкара в мрежата на Сарагоса.

В рамките на едва четири минути през втората час гостите върнаха и двете попадения, след като Чема бе точен в 53-ата минута, а Йоанер се разписа в 57-ата.

Шест минути след изравнителното попадение на Сарагоса попадение на Барселона, дело на Биел Виченс, не бе зачетено заради засада.

Краев пак вкара, Уелингтън с първа победа (ВИДЕО)

Илия Груев се контузи, но Вердер закотви Шалке на дъното (ВИДЕО)