Изпадналият от елита тим на Добруджа стартира подготовка пред около 200 привърженици, които запалиха димки и факли. Новият старши треньор на „комбайнерите“ Диян Божилов изведе на занимание отборът, който ще се състезава във Втора лига, като от състава от миналата година на терена се появиха 9 футболисти.

Тренировки започнаха Галин Григоров, Антон Иванов, Ивайло Михайлов, Айкут Рамадан, Георги Трифонов, Малик Фол, Джан Хасан, Кольо Станев и Ивайло Динев.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS