Кабаков ще свири на ''Бончук'' битката в челото на Втора лига

dsport.bg

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за мачовете от 32-ия кръг във Втора лига.

Акцентът в този кръг пада върху мача между третия Марек и петия Добруджа, като срещата на „Бончук“ в Дупница е поверена на Георги Кабаков.

Ето всички съдийски назначения:

 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Марица Пловдив - Черноморец Балчик

ГС:    Валентин Любомиров Стефанов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев

4-ТИ:    Геро Георгиев Писков               

СН:    Крум Добринов Стоилов    

11 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Спартак Варна - Литекс

ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Петър Николаев Михов    АС2:    Павлин Петков Петков

4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров               

СН:    Георги Иванов Хаджийски    

11 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Бдин Видин - Спартак Плевен

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски

4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов               

СН:    Милко Петков Николов    

11 май 2024 г., събота, 18:00 ч.

Черноморец Бургас - ЦСКА 1948 II

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков

4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков               

СН:    Атанас Петров Бозев    

12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч.

Дунав Русе - Монтана

ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов

4-ТИ:    Борис Борисов Попов               

СН:    Йосиф Петров Ронков    

12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч.

Янтра Габрово - Спортист Своге

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Мартин Викторов Михайлов

4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски               

СН:    Асен Йорданов Николов    

12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч.

Беласица - Лудогорец II

ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов

4-ТИ:    Георги Петров Стоянов               

СН:    Тихомир Димитров Костовски    

12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч.

Септември София - Струмска слава Радомир

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев

4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски               

СН:    Стефан Иванов Йорданов    

13 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.

Марек Дупница - Добруджа

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев

4-ТИ:    Кристиян Николов Колев               

СН:    Веселин Мишев Добриянов    

Волен Чинков свири Лудогорец - ЦСКА

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още

✖️
ПРЕМЕСТИ ТУК, ЗА ДА ЗАТВОРИШ