Проблемите за Манчестър Юнайтед на и извън терена продължават, като мениджърът на отбора Ерик тен Хаг ще има пореден сложен ребус за разрешаване преди гостуването на Фенербахче. „Червените дяволи“ имат визита на стадион „Шюкрю Сараджоглу“ в Истанбул в четвъртък (24 октомври) от 22:00 часа, като Тен Хаг няма да може да разчита на няколко души от халфовата си линия.

Капитанът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш пропуска двубоя с Фенербахче заради наказания, след като бе изгонен при равенството 3:3 с Порто в мач от втория кръг в основната фаза на Лига Европа.

Освен него извън сметките остават контузените халфове Коби Мейну, Мейсън Маунт, Тоби Колиър и Дан Гор. Под въпрос за двубоя в Истанбул е Каземиро, който има мускулна травма в прасеца, както и Мануел Угарте.

В защита Тен Хаг също има проблеми в защитата, като Тирел Маласия и Люк Шоу все още не са напълно готови за пълни 90 минути, докато срещата ще пропуснат и трайно контузените Хари Магуайър и Лени Йоро.

Нападателят на Манчестър Юнайтед Расмус Хьойлунд също е под въпрос, тъй като е с мускулна травма, но очакванията са той да бъде на разположение.

Вероятен състав на Манчестър Юнайтед за мача с Фенербахче: Андре Онана, Диого Далот, Джони Еванс, Виктор Линдельоф, Нусаир Мазрауи, Кристиан Ериксен, Мануел Угарте, Амад Диало, Бруно Фернандеш, Маркъс Рашфорд, Джошуа Зиркзее