Крилото на ЦСКА 1948 Хосе Карлос Мартинес говори пред „Assesoria de Imprensa“ след успеха на „червените“ с 2:0 като гост на Славия на стадион „Александър Шаламанов“.

„Много съм щастлив от победата. Знаехме колко трудно ще е да играем далеч от дома, но отборът показа индивидуалност и зрялост. Доволен съм, че помогнах на отбора и успях да се възползвам от възможността си“, сподели Хосе Мартинес.

Националът на Боливия говори и за целите пред ЦСКА 1948:

Намираме се във важна позиция в таблицата, но искаме повече. Ще продължим да работим усилено, за да се изкачим още по-високо в класирането и да задържим клуба сред челните отбори.

Хосе Мартинес не започна от първата минута в „Овча купел“, но след появата си от пейката показа ефективност и сигурност, като завърши мача със 100% успеваемост при подаванията.

ЦСКА 1948 се намира на трето място във временното класиране в българското първенство с 43 точки, на една зад втория Лудогорец и на три пред четвъртия в таблицата ЦСКА.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS