Влезлият в Първа лига тим на Септември ще играе домакинските си срещи в София. Това заяви за Дарик радио и dsport изпълнителният директор на клуба Кристиян Добрев.
„ Няма как да сме домакини на 100 км от София, в Благоевград", заяви Добрев.
"След като не се разбрахме с Левски, ще играем домакинските си срещи на „Васил Левски“, каза още той.
На първото занимание на тима старши треньорът Славко Матич бе заявил,че иска неговия отбор да домакинства на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград, но явно това няма да се случи.
Септемврийци не могат да посрещат гости на своя стадион в Драгалевци, защото той не отговаря на изискванията за получаване на лиценз за Първа лига. Кристиян Добрев ще представлява Септември на жребия в сряда от 11.00 часа за първенството на Първа лига. Той няма претенции с кой и къде ще играят в първия кръг на новия шампионат. За него е важно Славко Матич да подготви добре отбора за старта на първенството.
Промяна в часа на първата контрола на Левски
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

