
Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо сподели мнението си за Ерик Тен Хаг, който ще води „червените дяволи“ през следващия сезон.
Нидерландският специалист изведе Аякс до титлата в Ередивизи и съвсем скоро ще пристигне на „Олд Трафорд“, за да смени временния мениджър Ралф Рангник.
„За него знам, че свърши отлична работа в Аякс. Тен Хаг е много опитен треньор, но ще има нужда от време. Той ще трябва да направи промени в отбора според собствените си виждания. Разбира се, надявам се заедно да постигнем успехи. Желая му всичко най-добро”, заяви Роналдо.
„Радваме се и нямаме търпение. Това важи не само за футболистите, но и за феновете. Дано през следващия сезон спечелим нещо”, добави португалецът.
От началото на сезона Кристиано има 39 мача и 24 гола с екипа на Манчестър Юнайтед.