Вратарят на Лацио Христос Мандас беше свързван с Уест Хeм Юнайтед и Уулвърхемптън, но "Sky Sport Italia" твърди, че той ще отиде в Борнемут за 17,5 милиона евро.
Това представлява огромен марж на печалба за „орлите“, като се има предвид, че беше привлечен от ОФИ Крит само за 1,3 милиона евро през септември 2023 година.
Въпреки че гръцкият национал често беше избиран от Марко Барони през миналия сезон, Маурицио Сари постоянно предпочита Иван Проведел на вратата.
Това означава, че Мандас има само едно участие през целия сезон в Купата на Италия, без да изиграе нито минута футбол в Серия А през този сезон.
Въпреки това, няколко клуба се стремяха към услугите му, включително Уест Хям и Уулвърхемптън.
Според "Sky Sport Italia" е постигнато споразумение с Борнемут за наем със задължение за откупуване на обща стойност 17,5 милиона евро.
Последните подробности се уточняват и той би трябвало да отлети за медицинските си прегледи през следващите няколко дни.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS


