Лил победи Ланс с 2:0, вкарвайки късна дузпа в 98-ата и втори гол в 102-ата минута и на мача. Срещата вървеше към крайното 0:0, но в крайна сметка се стигна до ситуация, при която реферът отсъди 11-метров наказателен удар, след който Джонатан Дейвид реализира попадението, което на практика реши двубоя. В 12-ата минута на продължението Мохамед Байо направи резултата 0:2.

От началото на сезона Ланс не познаваше вкуса на поражението, като имаше 3 победи и 5 ремита.

Най-интересни бяха първите минути, в които и двата тима пропуснаха по един шанс. Първо Едон Жегрова достигна до центриране в наказателното поле, но ударът му премина високо над вратата.

В 4-ата минута Анас Зарури стигна до топката, шутира, но Лукаш Шовали направи брилянтно спасяване.

Домакините имаха повече голови положения, но така и не стигнаха точно попадение.

Така се стигна до ситуацията в последната минута, която се оказа фатална за домакините.

В следващите минути футболистите на Ланс опитаха да изравнят, но получиха втори гол чрез Мохамед Байо.