Лече и Сасуоло завършиха наравно 1:1 в мач от 8-ия кръг на Серия А, в който се разписаха Никола Кръстович за домакините и Доменико Берарди за гостите. С тази точка Лече събра 12 точки на 7-ото място, докато Сасуоло има 10 точки и се изкачи на 9-ата позиция. Наред с това, двата отбора сложиха край на лошите си серии, след като в миналия кръг Лече загуби с 0:4 от Наполи, а Сасуоло падна от Монца.

На „Вия дел Маре“ гостите от Сасуоло получиха правото да изпълнят дузпа в 20-ата минута. Тогава Федерико Баскирото игра с ръка в наказателното поле и съдията посочи бялата точка.

Зад топката застана опитният Доменико Берарди, който не остави шансове на Владимиро Фалконе и в 22-ата минута даде аванс на своя тим.

Хората на Роберто Даверса обаче не се предоха и започнаха ударно второто полувреме.

В 48-ата минута Баскирото се реваншира за направената дузпа в ущърб на своя тим, преборвайки се за една висока топка в наказателното поле на Сасуоло. Той я насочи към Никола Кръстович, който бе оставен без опека и изравни резултата.

Атаките към двете врати в следващите минути продължиха, но повече попадения не бяха отбелязани и така двата отбора завършиха мача без победител.

В ранния мач също нямаше победител, тъй като Емполи и Удинезе не успяха да си вкарат гол.

Шоуто между Гладбах и Майнц остана без победител (ВИДЕО)

Ал Ахли удари шампиона като гост, Роналдо и компания пропиляха два гола аванс срещу опашкар