Лестър и Кристъл Палас спретнаха скучно нулево реми в мач от 10-ия кръг на Висшата лига. В срещата липсваха много чисти положения и логично двата тима не успяха да си отбележат при наличието само на 5 точни изстрела в мача.

В първите минути на мача Кристъл Палас започнаха с натиск и логичното първото по-чисто положение беше пред нападателя на лондончани. Одсон Едуар пое топката в празна зона от терена в 14-ата минута, но неговият удар бе твърде слаб и неточен.

Еберечи Езе получи подаване в 43-ата минута извън наказателното поле. Англичанинът овладя и не се поколеба да стреля от далечна дистанция, но топката премина на сантиметри от гредата.

Харви Барнс бе изведен очи в очи срещу Висенте Хуаита в 52-ата минута, но стражът на Кристъл Палас отреагира бързо и предотврати възможността за удар на английския офанзивен футболист.

Тимоти Кастан получи подаване по земя от свой съотборник в 58-ата минута. Белгиецът стреля, но Хуаита се намеси рутинно.

Джейми Варди имаше възможност да отрие резултата, след като получи страхотно подаване, но там беше бранител на Палас, който се намеси и изби топката в ъглов удар.

Проблемите за Лестър продължават и тимът все още се намира в зоната на изпадащите. „Лисиците“ са на 19-о място във временното класиране с актив от 5 точки, докато Кристъл Палас е 13-и с актив от 10 пункта.

Айвън Тони скри топката на ''чайките'' (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS