Лидерът в Чемпиъншип изхвърли Уест Хем, Норич също напред

Уест Хем загуби от Уест Бромич с 0:1, с което отпадна в четвъртия кръг на "FA Cup" . Лидерът във второто ниво на английския футбол реализира ранен гол, а в 72-ата минута "дроздовете" останаха с човек по-малко, но въпреки това, задържаха аванса си. По същото време, Норич изхвърли Бърнли с победа като гост с 2:1.

Още в 4-ата минута Уест Бромич Албиън отбеляза единственото попадение в срещата. Левият бранител Конър Таунзънд се бе включил в нападение и с мощен изстрел по диагонал от границата на наказателното поле изпрати топката в мрежата.

В 72-ата минута бе изгонен защитникът на Уест Бром Семи Аджаи, след като получи втори жълт картон. В крайна сметка, неговият тим оцеля след атаките на Уест Хем и се класира за 1/8 финалите на турнира.

Норич отстрани Бърнли като гост с 2:1, след като в 53-ата минута Грант Ханли даде преднина на "канарчетата", а 4 по-късно Йосип Дърмич удвои. В 72-ата минута Ерик Питерс намали до 1:2, но до изравнителен гол така и не се стигна.