Лионел Меси се завърна с гол, но и това не се оказа достатъчно за Интер Маями (ВИДЕО)

Лионел Меси се завърна в игра и отбеляза гол, но Интер Маями стигна само до равенство 2:2 при домакинството на Колорадо Рапидс от осмия кръг на МЛС.

Аржентинският футболист за последно игра на 13 март, но преодоля контузията в своето бедро и се завърна на терена за Интер Маями.

Рафаел Наваро от дузпа в 45-ата минута даде аванс в резултата на Колорадо Рапидс.

Меси влезе в игра в самото начало на второто полувреме.

Аржентинецът не се нуждаеше от много време, за да вкара в съперниковата врата. Той го стори в 58-ата минута, изравнявайки резултата – 1:1.

Интер успя да направи пълен обрат в мача в 60-ата минута, след като Леонардо Афонсо прати за втори път топката във вратата на Зак Щефен.

Колоради все пак стигна до равенство в мача в 88-ата минута с попадение на Басет.

По този начин Интер Маями няма победа вече в три последователни кръга в МЛС. Отборът запазва трето място във временното класиране с 12 точки, но е с мач повече от отборите зад него в класирането и при определени обстоятелства може да се срине до осмо място.

Чакането свърши - след 40 години и 6 загубени финала, Билбао взе Купата на краля (ВИДЕО)