Треньорът на ПСЖ – Луис Енрике, похвали Интер, който е съперник на неговия отбор във финала на Шампионска лига на 31 май в Мюнхен. Испанецът е на мнение, че „нерадзурите“ са динамичен отбор, а предстоящият финал ще бъде „великолепен“.

„Те са изключително динамичен отбор, със забележителни офанзивни качества и способност да се защитават както високо, така и ниско. Имат голям талант в дриблирането и в изграждането на играта“, почна испанският наставник.

Наполи с готов договор за Алегри, ако Конте напусне

„Ще трябва да сме добри в управлението на движенията им и да издържим на въздействието на мача“, продължи треньорът.

„Те допускат много малко голове, което ги прави абсолютно достоен опонент за този финал на Шампионската лига. Но ние също сме готови и сме изправени пред предизвикателството - това ще бъде великолепен финал“, завърши Енрике.

Без напрежение: ПСЖ спечели Купата за едно полувреме

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS