Шампионът на България – Левски, се похвали, че феновете продължават да изкупуват абонаментни карти за новия сезон и шампионски фланелки.

До момента „сините“ фенове са си поръчали над 14 500 шампионски фланелки и над 11 000 абонаментни карти.

Ето какво написаха от клуба:

„Месецът на рекордите

Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки.

Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.

През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели.

А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни“.

Обявиха програмата за първите три кръга на новия сезон
Крилатият Левски

 

Левски и Ботев Враца обявиха как ще влизат феновете им на контролата в събота
Още една крачка заедно: Palms Bet с нова оферта към Левски

 

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS