Шампионът на България – Левски, се похвали, че феновете продължават да изкупуват абонаментни карти за новия сезон и шампионски фланелки.
До момента „сините“ фенове са си поръчали над 14 500 шампионски фланелки и над 11 000 абонаментни карти.
Ето какво написаха от клуба:
„Месецът на рекордите
Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки.
Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.
През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели.
А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни“.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS





