Интер Маями спечели с 3:1 срещу Орландо Сити в мач за Купата на лигата, а Лионел Меси отново бе главна звезда в мача.

Той отбеляза първия гол още в 7-ата минута и „затвори“ мача в 72-ата, когато се разписа за крайното 3:1. За първото попадение Меси получи уникален пас от финландеца Робърт Тейлър, който копна топката в наказателното поле и за аржентинецът задачата да вкара бе по-лесна. В 72-ата минута атаката на Интар също бе доста добра, като в основата отново бе Робърт Тейлър. Той копна топката в наказателното поле, където Жоузеф Мартинес я свали към Меси и той от воле я вкара в мрежата.

Между тези две попадения Орландо изравни чрез Араухо в 17-ата, но Мартинес даде преднина на Интер в 51-ата от дузпа.

Дебют за Интер направи Жорди Алба, който влезе в игра през второто полувреме.

Успехът класира Интер за осминафиланите за Купата на лигата, където ще се изправи срещу Далас.