Минесота нанесе най-тежката загуба на Денвър в историята на франчайза

Серията между Денвър Нъгетс и Минесота Тимбъруулвс беше всичко, което можем да си представим по отношение на баскетбола, а сега ще видим седмия мач от поредицата, след като "вълците" победиха съперника със 115:70.

Нъгетс влязоха в последната четвърт с -25, но Минесота отново стегна защитата и направи серия от 24:0 до +50.

До края на мача момчета, които обикновено нямат минути в плейофите за Денвър, получиха шанс и успяха малко да смекчат поражението.

Това е най-тежката загуба в историята на франчайза от Колорадо, що се отнася до плейофите на НБА.

Никола Йокич бе най-ефективен с 22 точки и не получи реална подкрепа от останалите в отбора.

От другата страна Антъни Едуардс поведе Минесота с 27 точки, Джейдън Макданиелс добави 21, Майк Конли 13, докато Карл-Антъни Таунс и Рийд отбелязаха по 10.

Размазване – Минесота нокаутира Денвър и Йокич с 45 точки разлика (ВИДЕО)