Монтана се раздели с централния защитник Мартин Михайлов в последния работен ден на 2025 година. Двете страни разтрогнаха по взаимно съгласие. На негово място пристига първото ново попълнение през зимата Ивайло Марков, който има един мач за националния отбор на България.

Мартин Михайлов пристигна на стадион „Огоста“ в началото на януари от Хебър Пазарджик. С екипа на Монтана 25-годишният футболист изигра 25 мача (10 във Втора лига, 14 в Първа лига и 1 в турнира за Купата на България), в които се отчете с една асистенция и си заработи 4 жълти картона.

Ивайло Марков е юноша на Славия. Играл още за Сливнишки герой, Локомотив Пловдив, Царско село, Дунав Русе и Черно море. В носи екипите израелския Апоел Хадера, румънския УТА Арад и полските Подбескидже и Варта Познан. Той ще бъде представен на 5 януари, когато монтанци стартират зимната си поодготовка.

Отбор от Първа лига има нов треньор

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS