Хебър и Крумовград играят при резултат 0:0 в единствения двубой от съботната програма на efbet Лига.

Срещата, която започна в 14:00ч., може да проследите в dsport и в ефира на Дарик радио.

В 8-ата минута Матеус Енрике вкара топката във вратата на Хебър, но попадението не бе зачетено заради засада.

В 22-ата минута Рафаел Фуртадо трябваше да напусне игра, след като получи контузия. Деветката на Крумовград бе заменен от Янис Гермуш.

Три минути след това Матеус Енрике изскочи очи в очи с вратаря Марко Роса, но се забави с удара и това позволи на Калоян Пехливанов да се върне пред голлинията и да изчисти топката. Впоследствие бе отсъдена и засада.

Джуниет Али пробва да изненада Марсио Да Роса с изстрел почти от централната линия, но топката се отби в страничния стълб в 38-ата минута.

Полувремето завърши с положение за Хебър. Диаманка влезе остро в наказателното поле, но ъгълът му бе малък и стреля право в Янко Георгиев.

След почивката Бруно Акрапович направи две промени в състава на Хебър. На местата на Атанас Кабов и Радослав Терзиев влязоха Душан Вукович и Милен Гамаков.

В 54-ата минута Уилям Фонкеу с глава засече центриране от корнер, но топката мина покрай вратата на Крумовград.

ХЕБЪР - КРУМОВГРАД 0:0

Състави:

Хебър: 97. Марсио Да Роса, 44. Николай Николаев, 55. Мартин Михайлов - К, 23. Калоян  Пехливанов, 18. Радослав Терзиев (46 - 88. Милен Гамаков), 21. Божидар Пенчев, 19.  Георги Стайков, 15. Уилям Фонкеу, 10. Атанас Кабов (46 - 11. Душан Вукович), 70.  Набил Макни, 29.  Шейх Диаманка

Резерви: 1.  Петър Дебърлиев, 98.  Георги Търтов, 11. Душан Вукович, 24. Енцо Фатахи, 9. Калоян Кръстев, 88. Милен Гамаков, 77.  Октай Хамдиев, 7.  Олексий Збун, 84. Стилиян Тисовски

Треньор: Бруно Акрапович

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 5. Матей Шимич, 24.  Лазар Марин, 44. Божидар Кацаров - К, 7.  Момчил Цветанов, 2. Джуниет Али Али, 25. Станислав Работов, 13. Диего Рапосо, 10.  Серкан Юсеин, 9.  Рафаел Фуртадо (22. Янис Гермуш), 70. Матеус Енрике

Резерви: 21. Благой Макенджиев, 22. Ерол Дост, 91. Вячеслав Велев, 88. Сертан Ватансевер, 14. Стефан  Попов, 18.  Даниел Оливейра, 77. Октай  Юсеин, 11.  Александър Георгиев, 99.  Янис Гермуш

Треньор: Атанас Рибарски