Кристиано Роналдо намекна за възможно завръщане в Европа, като повтори амбицията си да достигне 1000 гола. 40-годишният Роналдо е вкарал 956 попадения в кариерата си към този момент.

Португалската суперзвезда вече е споделял, че ще продължи да играе още една или две години, а по-рано тази година призна, че Световното първенство през 2026-а ще бъде последното за него.

"Страстта ми е голяма и искам да продължа. Няма значение къде играя, дали в Близкия Изток, или в Европа“, каза Роналдо.

"Искам да продължа да печеля трофеи и да достигна целта (1000 гола), за която всички знаят. Уверен съм, че ще стигна до там, ако нямам контузии", добави португалецът.

Кристиано Роналдо отново беше признат за най-добър футболист в Близкия изток на 16-ата церемония на Globe Soccer Awards.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS