Нефтохимик продължава да затъва, загуби у дома

Нефтохимик продължава да затъва във Втора лига, след като инкасира загуба с 1:3 при домакинството на Локомотив Горна Оряховица. По този начин бургазлии изостават на цели 5 точки от предпоследния в класирането Янтра.

Виктор Митев вкара първия гол за гостите в 23-ата минута и по този начин завърши първото полувреме на двубоя. Гостите поведоха с 2:0 чрез Стоянов в 68-ата минута, а Стефанов отбеляза и трети гол в 81-ата. Домакините върнаха едно попадение в 82-ата минута чрез Жеков, а в 90-ата минута останаха с човек по-малко зарази червен картон на Иванов.

В същото време Добруджа успя да победи Созопол с 2:1 на свой терен.

Литекс и Септември Симитли не излъчиха победител, завършвайки 1:1 в Ловеч. Василев вкара за гостите в 4-ата минута, а домакините успяха да изравнят в 25-ата.

В София Септември и Струмска слава също не излъчиха победител и не си вкараха голове за 0:0.