Бразилия и Нигерия завършиха наравно 1:1 в приятелски мач, проведен на националния стадион в Сингапур. Още в 11-ата минута голямата звезда на „селесао“ Неймар получи контузия и бе принудително заменена. Крилото получи травма в лявото си бедро и Коутиньо влезе на негово място.

Футболистът на ЦСКА Вив Соломон-Отабор бе сред нигерийските резерви, но не се появи в игра до края. Нигерия откри резултата чрез Джо Арибо, но Каземиро изравни малко след почивката.

Още в 11-ата минута голямата звезда на „селесао“ Неймар получи контузия и бе принудително заменена. Крилото получи травма в лявото си бедро и Коутиньо влезе на негово място.

Малко повече от половин час от началото на мача Моузес Симон получи в наказателното поле и намери включилият се на скорост Арибо, който реализира за 1:0. В 48-ата минута обаче Каземиро вкара отскочила от напречната греда топка и изравни 1:1.

В 61-ата минута полузащитникът на Реал Мадрид уцели на свой ред напречната греда, след като засече с глава центриране от ъглов удар.

До последния съдийски сигнал Бразилия изпусна още няколко добри голови положения да направи пълен обрат, но Ричарлисон и Филипе Коутиньо не съумяха да се разпишат.