Новакът във Висшата лига Ипсуич Таун назначи Гари О‘Нийл за мениджър с договор за три години, чиято крайна дата е 30-и юни 2029-а година.

43-годишният O'Нийл пристига със сериозен опит във английския футболен елит, а също така и в Европа, тъй като водеше френския Страсбург в клубните турнири на УЕФА.

Преди да отиде в Страсбург, той водеше тимовете на Борнемут и Уулвърхемптън Уондърърс, като в своите периоди начело там им осигури оставане в групата класирайки Борнемут 15-и и Уулвс – 14-и.

„Следях много изкъсо прогреса на клуба Ипсуич в последните години и съм впечатлен, а сега имам възможността да ги водя и във Висшата лига, което ме прави наистина сериозно вдъхновен от тази възможност“, заяви бившият английски полузащитник, играл най-много в кариерата си в Мидълзбро.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS