Младата перла на българския футбол – Кристиян Балов, пусна пространен и емоционален пост в социалните мрежи, в който си припомни началото на футболния път за себе си и благодари на всички, които са му помагали, за да върви напред.

Балов осъществи сериозен трансфер преди броени дни, когато Славия го продаде на Цървена звезда, за който офанзивният футболист вече записа неофициален дебют.

Ето какво написа Балов в Instagram към галерия от свои снимки през годините:

„Никога няма да забравя първия момент, в който стъпих на стадиона. Бях само на 5, а днес се питам как толкова бързо изминаха тези 15 незабравими години.

През това време преживях много хубави моменти, но и трудни изпитания. Благодаря на всички, които бяхте до мен през целия този път и ме подкрепяхте във всеки един момент.

Искам специално да благодаря на всички треньори, които помогнаха за моето развитие и ми дадоха възможност да израсна както като футболист, така и като човек. Обещавам, че няма да ви разочаровам.

Благодаря и на всички мои съотборници, които през годините ми даваха съвети, насоки и бяха до мен. Всеки един от вас остави следа в моя път и съм искрено благодарен за всичко, което споделихме заедно.

Дойде моментът да си кажем „чао“, но не и „сбогом“, защото където и да ме отведе пътят занапред, част от мен винаги ще остане тук.

Винаги ще бъда един от вас!

Само Славия“.

Ботев Пловдив стартира с успех в контролите
Локо Пловдив включи трима юноши в подготовката

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS