Нападателят на Астън Вила Оли Уоткинс изказа своето недоволство, че в последно време все по-често се оказва в ролята на резерва.

В последният мач на Вила срещу Саутхемптън, националът на Англия замени Маркъс Рашфорд в 66-ата минута и имаше основна заслуга за победата на отбора си. Уоткинс отбеляза за 1:0 само седем минути след появата си на терена. В добавеното време на срещата англичанинът спечели и дузпа, която Марко Асенсио пропусна.

Ван Дайк: Ливърпул планира голямо лято

След като Уоткинс е започнал титуляр само един път в последните пет мача на Вила, той направи коментар, с който показа, че не е доволен от избора на своят наставник Унай Емери: „Разбира се, че искам да започвам като титуляр във всеки мач, разочароващо е,  че оставам на пейката в последно време, но в крайна сметка треньорът има последната дума“.

„Щастлив съм от представянето си срещу Саутхемптън, сега е време да се фокусираме в Шампионска лига, очаква ни голям сблъсък, атмосферата на „Вила Парк“ ще бъде невероятна“, завърши англичанинът.

Нюкасъл хвърли здрав бой на експериментален Манчестър Юнайтед

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS