Пепе с нова изцепка, предизвика масове меле в контролата с Рома (ВИДЕО)

Защитникът на Порто и националния тим на Португалия Пепе се забърка в пореден скандал, след като предизвика масово меле по време на контролата на "драконите" с Рома.

Moуриньо към играч на Рома: Събуди се, по дяволите (ВИДЕО)

През второто полувреме на срещата бранителят влезе много грубо в краката на Хенрих Мхитарян, а след това го удари в главата. Арменският плеймейкър не остана длъжен на Пепе и на свой ред го изрита при падането си. Веднага след инцидента футболистите на двата тима си спретнаха масово меле, който продължи около минута.

В крайна сметка играчите на двата тима бяха разтървани, а треньорът на Рома Жозе Моуриньо реши да замени Мхитарян.

Контролата пък завърши при резултат 1:1. За Рома точен бе Джанлука Манчини в 56-ата минута. Витиня пък успя да изравни 60 секунди преди края на редовното време.