Треньорът на Етър Петко Петков говори след загубата на тима му с 0:2 като гост на Локомотив Пловдив. Според него отборът му заслужено е претърпял поражение, тъй като „смърфовете“ са били по-добрите на терена. Петков сподели, че „болярите“ не са готови чисто кондиционно. Наставникът на Етър се надява скоро ситуацията в клуба да се подобри.
Дебютант и автогол донесоха победата на Локо Пд над Етър
„Мисля, че заслужено ни победиха. Локомотив беше по-добрият отбор на терена. Адмирации за моите момчета. Това ни беше идеята да играем по-прибрано и да играем на котнраатака. Имахме шансове, но не успяхме да отбележим.
„Не сме готови чисто кондиционно, видя се след 70-ата минута. Кратък беше периодът за подготовка. Аз съм доволен от футболистите“, заяви Петков.
„Надявам се положението да се оправи в клуба. Липсата на основни играчи е голяма. Това го има във футбола. Те са здрави, но поради лични причини не са на терена. Дано бързо нещата да се стабилизират", завърши треньорът на Етър.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS