Пирин победи Локомотив София с 3:1 в приятелски мач, игран на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград.

„Орлетата“ излязоха напред в резултата в 26-ата минута с попадение на Юго Комано след извеждащо подаване на Аймен Суда.

В 48-ата минута Станислав Костов покачи на 2:0 от дузпа. Час игра след началото Комано вкара втория си гол – 3:0.

Пет минути преди края на редовното време Локомотив София върна едно попадение, а негов автор бе Красимир Милошев.

За Пирин остава само една контрола – срещу Беласица Петрич. Локо София има още две проверки – срещу Марек Дупница и Спортист Своге.

ЦСКА 1948 загря за Суперкупата с победа в Пазарджик (ВИДЕО)

Ботев Пд допусна обрат от 2:0 срещу Динамо Москва, първи голове за Георги Николов

Ботев Враца изпусна два гола аванс срещу арменци в последния си мач в Кипър (ВИДЕО)