Бъдещето на Килиан Мбапе все още е неясно, но решението на нападателя би трябвало да бъде обявено съвсем скоро. Дори старши треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино призна, че не е наясно дали Мбапе ще остане на „Парк де Пренс“.

„Не знам какво е решил Килиан. Това е персонално решение и преговаря с клуба. Има много слухове. Договорът на Мбапе изтича в края на сезона и си зависи от клуба да разрешава подобни проблеми. Не съм правилният човек, който да коментира отношенията между клуб и играч“, заяви аржентинският специалист на пресконференция преди мача с Метц.

„По мои виждания мина година с много различни ситуации. Моето желание е Килиан да остане в ПСЖ за много повече години. Няма да лъжа, не знам какво ще се случи. Дори не знам кога ще вземе решение и какво е бъде то. Чакаме да видим какво ще се случи“, продължи Почетино.

„Имам още една година от договора си. Не виждам причина да не съм тук и следващия сезон. Надявам се най-доброто да предстои. Мечтата ни е да спечелим Шампионска лига. Превърна се в главна цел на клуба и искам да го направим“, каза още наставникът на парижани.

Майката на Мбапе: Договорили сме се и с Реал Мадрид, и с ПСЖ

Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS