Пол Погба е постигнал споразумение с Монако и скоро ще бъде официално представен като ново попълнение на отбора. Договорът на французина е до юни 2027 г.
Той ще отлети от Съединените щати до Монако в рамките на следващите 24 часа, след което ще премине медицински прегледи.
Саудитска Арабия и клубове от МЛС също са водили разговори с 32-годишния Погба, но той е предпочел да остане в Европа, тъй като вярва, че все още може да играе на най-високо ниво и по този начин да си осигури място във френския национален отбор за Световното първенство догодина.
Погба не е играл от септември 2023 г., след като даде положителна проба за допинг и първоначално беше наказан за четири години, но по-късно наказанието му бе намалено на 18 месеца.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS