Преслав Йорданов класира Пирин напред за Купата

Лора Николаева Лора Николаева

Пирин Благоевград се класира на 1/8-финал за Купата на България след обрат и победа над Банско с 2:1. И двете попадения за "орлетата" вкара Преслав Йорданов, а за Банско точен бе Никола Мицански.

Тимът от зимния курорт поведе в резултата в 28-ата минута. В края на първата част обаче Преслав Йорданов вкара първия си гол в двубоя, за да изравни резултата на стадион "Свети Петър". В 57-ата минута Йорданов отново бе точен с глава, за да оформи крайното 2:1.

Феновете на "орлетата", които бяха дошли в Банско, за да подкрепят тима си поискаха неколкократно оставката на старши треньора Уорън Фийни.

ЗА ВИДЕО ОТ ДВУБОЯ КЛИКНЕТЕ ВЪРХУ СНИМКАТА

Септември отстрани Своге след двубой с близнаци на двете врати

Левски напред за Купата след лесна победа срещу Марек, Димитър Костадинов блести за ''сините'' (Видеоанализ)