Флориан Вирц ще пропусне мача на Ливърпул срещу Уест Хeм Юнайтед поради контузия, обяви старши треньорът Арне Слот.
22-годишният футболист получи проблем в гърба по време на загрявката преди победата с 1:0 над Нотингам Форест миналия уикенд.
Германецът отпадна от състава, като беше заменен от Къртис Джоунс. Надеждата беше, че взетата предпазна мярка ще му позволи да бъде на разположение за предстоящите мачове.
“Жереми Фримпонг е (на разположение), той тренира с нас няколко пъти тази седмица, така че е на разположение”, каза Слот по време на пресконференцията си преди мача с Уест Хем.
“Не очаквам Флориан да е на разположение, което е разочароващо. Разбира се, всеки път, когато даден играч не е на разположение, е разочарование и нещо, което не очаквах след миналата седмица, но понякога нещата могат да се развият така и за съжаление този път не по положителен начин”, добави той.
“В този момент не”, каза Слот, когато бе попитан за евентуална дата за завръщане на Вирц. “Обикновено, когато казвам, че знам, просто не искам да го споделям, но сега честно казано не знам.”
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

