Пари Сен Жермен стартира кампанията си в Лига 1 с победа 3:0 срещу Ним. Точни за парижани бяха Единсон Кавани, Килиан Мбап и Анхел Ди Мария. Дебют за столичани във френския елит направиха новите попълнения Пабло Сарабия и Абду Диало.

Срещата не стартира убедително за парижани, които се затрудняваха със създаването на положения за отбелязване на гол. Все пак в 22-рата минута след изпълнение на корнер, центрирането на Сарабия бе отбито с ръка от бранителя на Ним - Пабло Мартинез. Съдията, подпомогнат от ВАР, отсъди дузпата и Единсон Кавани отбеляза за 1:0 след безкомпромисно изпълнение от бялата точка.

Втората част стартира по-добре и в 56-тата минута Хуан Бернат получи пас в наказателното поле, испанският бранител намери Килиан Мбапе, който от броени метри разстреля вратаря на гостите.

В 69-тата Мбапе успя да изведе Анхел Ди Мария в наказателното поле на Ним и аржентинецът не сбърка за класическото 3:0.