Съсобственикът на английския четвъртодивизионен Рексъм – Райън Рейнолдс, се е намесил, за да потуши заформящия се скандал след двубоя на тима срещу Манчестър Юнайтед.

Рексъм победи „червените дяволи“ с 3:1, като срещата ще се запомни и с необмисленото влизане на вратаря на Ман Юнайтед Нейтън Бишъп срещу нападателя Пол Мълин.

Бишъп удари много сериозно Мълин и се наложи нападателят да бъде откаран в болница. При смяната си на почивката, стражът бе освиркан бурно от феновете на Рексъм.

Треньорът на тима от Четвърта дивизия Фил Паркинсън бе бесен след мача и заяви: „Не съм виждал вратаря и вероятно е най-добре да се отдръпва от нас за момента, защото не сме много доволни“.

Затова Рейнолдс се е намесил, опитвайки да успокои служителите в клуба, като показа своята признателност към Бишъп, който след мача се извини на Мълин посредством Twitter и му пожела бързо възстановяване.

Децата на Манчестър Юнайтед отнесоха тройка от амбициозния Рексъм (ВИДЕО)